Toshkent shahridagi Puchon universiteti qoshida bolalar ta’lim tashkiloti va boshlang‘ich maktab ochilishi haqida e’lon.
Hurmatli ota-onalar! Agarda, Siz farzandlaringiz uchun sifatli ta’lim dargohini qidirayotgan bo‘lsangiz, yaqin vaqtda Toshkent shahridagi Puchon universiteti qoshida maktabgacha ta’lim va maktab ta’lim tashkilotlari ochilishi haqida mamnuniyat bilan ma’lum qilamiz.
Bolalar bog'chasi va maktab Toshkent shahridagi Puchon universiteti hududida joylashadi, bu Sizning farzandlaringizning ta'lim muassasasida qulay va xavfsiz bo'lishini ta'minlaydi. Bizning tajribali pedagoglar jamoamiz farzandlaringizga boshlang’ich bilimlarni egallashga, shuningdek, ijtimoiy va muloqot qobiliyatlarini rivojlantirishga yordam beradi.
Maktabgacha ta'lim tashkiloti to'g'risida
Bog‘chada ta’lim va tarbiya “Ilk qadam” davlat o‘quv dasturi asosida olib borilib, Janubiy Koreyadan kelgan mutaxassislarning ilg‘or tajribalarini joriy etish, koreys va ingliz tillari bo‘yicha to‘garak mashg‘ulotlari, sport va xoreografiya yo‘nalishlari asosida amalga oshiriladi.
Ish jadvali: 8:30 dan 18:00 gacha
Guruhlar soni: 5 ta to‘liq kunlik guruh
Guruhda bolalar soni: 12 nafar
Bolalar yoshi: 2 dan 7 yoshgacha.
Joylashuv: Toshkentdagi Puchon universiteti (Chilonzordagi kampus)
Boshlang'ich maktab haqida
Toshkentdagi Puchon universiteti qoshidagi boshlang'ich maktab bu yil 1 va 2-sinflarga o‘quvchilarni qabul qilinadi. O‘quv dasturi O‘zbekiston Respublikasi Davlat ta’lim standartiga muvofiq shakllantirilgan. Qo'shimcha mashg’ulotlar: tillar, raqslar, shaxmat, sport! Zamonaviy jihozlar va har bir bolaga individual yondashuv!
Ish jadvali:8:30 dan 18:00 gacha
Sinflar soni: 4 ta to’liq kunlik sinflar (2 ta birinchi va 2 ta ikkinchi sinf)
Sinfdagi o‘quvchilar soni: 15 nafar
Bolalar yoshi: 7 yoshdan
Bizni ijtimoiy tarmoqlarda kuzatib boring. Bolalar bog’chasi va maktabga qabul tez orada ochiq deb e'lon qilinadi!

Анонс об открытии детской образовательной организации и начальной школы при Университете Пучон в городе Ташкенте.
Уважаемые родители! Если вы ищете качественное образование для ваших детей, то мы рады сообщить вам о скором открытии дошкольной и школьной образовательных организаций при Университете Пучон в Ташкенте.
Детский сад и школа будут расположены на территории университета Пучон в Ташкенте, что обеспечит вашим детям комфортное и безопасное пребывание в учебном заведении. Наша команда опытных педагогов поможет вашим детям освоить первые знания, а также развить социальные и коммуникативные навыки.
О дошкольной образовательной организации
В детском саду обучение и воспитание будут проводиться на основе государственной учебной программы «Ilk Qadam», а также внедрение передовых практик и опыта специалистов из Южной Кореи, кружковые занятия по корейскому и английскому языкам, спорту и хореографии.
График работы: с 8:30 до 18:00
Количество групп: 5 групп полного дня
Количество детей в группе: 12 человек
Возраст детей: от 2 до 7 лет.
Местоположение: Университет Пучон в Ташкенте (кампус Чилонзар)
О начальной школе
Начальная школа при Университете Пучон в Ташкенте в этом году будет осуществлять набор в 1 и 2 классы. Программа обучения полностью соответствует Государственному Образовательному Стандарту Республики Узбекистан. Дополнительные занятия: языки, танцы, шахматы, спорт! Современное оборудование и индивидуальный подход к каждому ребенку!