Birinchi bosqich kirish imtihonlari bo'lib o'tadigan sana
Kirish imtihonlarining birinchi bosqichi (test sinovi) 2019 yil 15-16 aprel kunlari O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Davlat test markazida o'tkaziladi.
Imtihonning aniq vaqti va joyi Davlat Test Markazi tomonidan abiturientlarni guruhga bo'lish jarayonini tugatgandan so'ng darhol e'lon qilinadi. Ushbu ma'lumot universitet veb-saytida, Telegram (@bucheon_university) kanali orqali bilishingiz mumkin va SMS-ogohlantirishlar ham bo'ladi.
ESLATMA! Abiturientlarda bolishi kerak: passport asl nusxasi (pasport nusxasi ruxsat etilmaydi), hujjat topshirilgandan so'ng olingan ro'yxatga olinganlik hujjati, ko'k rangli ruchka.
- Forma yo'q, ammo abiturientning ko'rinishi toza bo'lishi kerak (plyaj kiyimlari va poyafzal ruxsat berilmaydi).
- Barcha aloqa vositalari yoki boshqa televizor va radioaloqa qurilmalari qat'iyan taqiqlanadi.
- Zarur bo'lganda, universitet xodimlari siz uchun sinovni tasdiqlovchi sertifikat, hozirgi o'qish joyiga taqdim etilishi uchun (testdan so'ng universitet xodimlari bilan bog'lanishlari mumkin) sertifikat berishi mumkin.

Дата проведения первого тура вступительных экзаменов
Первый этап вступительных экзаменов (тестирование) будет проходить 15-16 апреля, 2019 г. в Государственном Тестовом Центре при Кабинете Министров РУз.
Точное время и место проведения будут опубликованы как только Государственный Тестовый Центр закончит процесс распределения абитуриентов. Данная информация будет доступна на сайте университета, на канале университета в Телеграме (@bucheon_university), а также будет проведено смс оповещение.
НАПОМИНАЕМ, ЧТО ПРИ СЕБЕ НУЖНО ИМЕТЬ: оригинал паспорта (копия паспорта не разрешается), регистрационную квитанцию, полученную после подачи документов, синюю ручку.
- Формы нет, но внешний вид абитуриентов должен быть опрятным (предметы
пляжной одежды и обуви не разрешаются).
- Все средства связи или другие теле- и/или радиокоммуникационные приборы строго запрещены.
- При необходимости, сотрудники университета могут сделать для вас справку, подтверждающую проведение тестирования, для ее предоставления по месту нынешней учебы (просьба обращаться к сотрудникам университета после проведения тестирования).